11 грудня 2023 р. в режимі онлайн (формат ZOOM-конференції) відбулась зустріч здобувачів вищої освіти за ОП Клінічна фармація з гарантом освітньої програми, доцентом ЗВО кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Пропісновою В.В.

У зустрічі брали участь здобувачі вищої освіти першого курсу та куратор першого курсу доцент ЗВО кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Місюрьова С.В.

Предмет зустрічі – обговорення перших ста днів навчання здобувачів в Національному фармацевтичному університеті, участі у заходах та акціях НФаУ, представлення освітньої програми здобувачами у Студентському самоврядуванні, особливостей освіти за ОП Клінічна фармація, задоволеності ЗВО якістю освітньо-професійної програми та освітнього середовища.

11 грудня 2023 р. відбулась зустріч здобувачів вищої освіти за ОП Клінічна фармація з гарантом освітньої програми11 грудня 2023 р. відбулась зустріч здобувачів вищої освіти за ОП Клінічна фармація з гарантом освітньої програми