Атестація здобувачів вищої освіти

Освітня програма “Фармація”

Освітня програма “Клінічна фармація”

Освітня програма “Технологія парфумерно-косметичних засобів”

 

ПОЛ А2.2-32-025_Положення про порядок підготовки та захисту кваліфікаційних робіт у НФаУ

ПОЛ А2.2-38-136_Положення про атестацію здобувачів вищої освіти та екзаменаційну комісію в НФаУ

Порядок проведення атестації здобувачів вищої освіти у дистанційному режимі

 

 

 

Шановні здобувачі вищої освіти!

Складання тестових ліцензійних іспитів є важливим етапом в житті кожного здобувача вищої освіти та становлення його як фахівця.

Починаючи з 2015/2016 навчального року мінімальні критерії успішного складання ліцензійних інтегрованих іспитів “Крок 1” і “Крок 2” складають 60,5%.

Інформацію стосовно алгоритму підготовки до складання ліцензійного інтегрованого іспиту “Крок 1” та “Крок 2” ви можете знайти на сайті ДО „Центр тестування” (http://testcentr.org.ua).

АЛГОРИТМ ПІДГОТОВКИ

Готуючись до складання ліцензійних іспитів, здобувачам вищої освіти необхідно звернути увагу на різні аспекти підготовки.

  • Змістова підготовка.
  • Ознайомлення с процедурою ліцензійних іспитів (регламент, умови допуску, наслідки запізнення або відсутності на іспиті).
  • Ознайомлення з правилами заповнення бланків та буклетів (зразок бланку дивіться на сайті).
  • Вибір власної тактики тестування, проходження тренувальних тестувань, хронометраж часу.

Перед початком цілеспрямованої підготовки до ліцензійних іспитів самостійно або в групі пройдіть пробне тестування, імітуючи умови проведення ліцензійних іспитів. Для пробного тестування можна використовувати відкриті буклеті попередніх років, які є бібліотеці кожного навчального закладу. Таким чином ви отримуєте об’єктивну вихідну інформацію щодо ваших знань, виміряних методом ліцензійного іспиту, та зможете контролювати успішність своїх підготовки.

Змістова підготовка

Оскільки ліцензійні іспити базуються на галузевих стандартах вищої освіти, які також є основою для визначення змісту навчальних програм освітніх компонент, то основним джерелом для підготовки до ліцензійних іспитів є стандартні навчальні матеріали, які використовуються здобувачами вищої освіти протягом вивчення відповідних освітніх компонент, що входять до складу тесту – підручники, тексти лекцій, практикуми тощо.

Таким чином, першим кроком підготовки до ліцензійних іспитів – систематичне вивчення і повторення учбового матеріалу.

Наступним кроком є опрацювання відкритих тестових баз. Починаючи з 2010-2011 н.р., Центр тестування оприлюднює на сайті банки якісних тестових завдань по 2000-2500 тестових завдань з кожного іспиту для підготовки. Кожний тест міститиме частину тестових завдань з відкритих банків, тому знання банків безумовно підвищує шанси на успішне складання. Банки якісних завдань оприлюднені на заміну первинних банків, що оприлюднювалися раніше і містять завдання, що НЕ пройшли експертизу, і тому в них можуть зустрічатися некоректні завдання. Тому Центр тестування пропонує не застосовувати первинні банки попередніх років для підготовки до ліцензійних іспитів, а зосередитися для тренування виключно на нових банках. В будь-якому випадку, слід пам’ятати, що лише частина тесту формується з відкритих банків та з тестів попередніх років, а джерелом решти тесту є закритий банк.

Таким чином,

для успішного складання ліцензійних іспитів не обмежуйте свою підготовку тільки вивченням відкритих банків тестових завдань – систематично вчіть та повторюйте учбовий матеріал!

 

Бажаємо вам успіху під час ліцензійних іспитів!