Загальна інформація

Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації є однією з основних клінічних кафедр Національного фармацевтичного університету. Під керівництвом фундатора клінічної фармації в Україні, доктора медичних наук, професора Ігоря Альбертовича Зупанця, кафедра стала флагманом інноваційного підходу в підготовці спеціаліства для фармації. Всі дисципліни, що викладаються на кафедрі, такі як «Клінічна фармація та фармацевтична опіка», «Основи клінічної медицини», «Клінічна фармакологія», «Основи біоетики та біобезпеки» та інші, мають прикладне значення для подальшої успішної професійної діяльності провізора, які з’єднують й узагальнюють отримані студентами попередні фармацевтичні, біологічні та медичні знання.

Кафедра розташована за адресою вул. Пушкінська 27 (будівля НФаУ). На базі кафедри розташований Клініко-діагностичний центр і лабораторія для проведення клінічних досліджень;

Для успішного опанування дисциплін всі студенти забезпечені методичними матеріалами, які представлені у відповідному розділу сайта (див. Навчально-методична література). В якості наглядного матеріалу співробітниками кафедри створено та демонструється ряд навчальних фільмів. Заняття, в яких вивчається фармацевтична опіка пацієнтів, проводяться в спеціально обладнаному навчально-тренінговому класі практичної підготовки кафедри, що імітує «перший стіл» аптеки. Для підготовки до занять на кафедрі можна користуватися комп’ютерним класом і вільною Wi-Fi зоною.

Всі питання Ви можете задавати черговому викладачеві або черговому лаборанту нашої кафедри.

Телефон 706-30-59, 706-30-72. E-mail: clinpharm@nuph.edu.ua