07 грудня 2023 р. було проведено засідання гуртка СНТ кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації

07 грудня 2023 р. в режимі онлайн (формат ZOOM-конференції) було проведено засідання гуртка СНТ кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, яке відбулося в рамках роботи ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» (посвідчення УкрІНТЕІ № 558 від 19.12.2022 р.).

Здобувачі вищої освіти представили результати своєї наукової роботи. Всі доповідачі були відмічені грамотою за участь, а найбільш цікаві доповіді — дипломами.

Диплом І ступеню Осіпенко Наталя
Диплом ІІ ступеню Doha Hammoud