робоча нарада членів проєктної групи освітньої програми «Клінічні дослідження»

10 листопада 2022 р. о 10.00 відбулася робоча нарада членів проєктної групи освітньої програми (ОП) «Клінічні дослідження» (з використанням сервісу Zoom).

У нараді взяли участь:  в.о. завідувача кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, професор Тетяна Сахарова; завуч кафедри, доцент Олена Андрєєва; методист кафедри, доцент Вікторія Пропіснова; доцент Інна Отрішко (гарант ОП); доцент Наталія Безугла (член проєктної групи); доцент Ольга Тарасенко (член проєктної групи); асистент, к.фарм.н. Наталія Давішня (відповідальна за організацію виробничої практики зі спеціальності та виробничої переддипломної практики від кафедри); асистент, к.мед.н. Тетяна Жулай; асистент, к.фарм.н. Тетяна Колодєзна.

До порядку денного наради було включено наступні питання:

Підготовка до проходження акредитації ОП «Клінічні дослідження».

Обговорення публікаційної активності членів проєктної групи.

Підсумки проведення виробничої практики зі спеціальності та виробничої переддипломної практики у межах організації навчального процесу на даній ОП у поточному навчальному році.

Стан виконання кваліфікаційних робіт ЗВО ОП «Клінічні дослідження».

Під час наради обговорено змістове наповнення критеріїв 1-3 форми самооцінювання акредитаційної справи даної ОП.

Запропоновано активізувати публікаційну діяльність членів проєктної групи, особливо у напрямку підготовки методичних вказівок/рекомендацій для аудиторної та самостійної роботи ЗВО.

За результати обговорення підсумків проведення практик запропоновані під час наради корективи/уточнення внести до відповідної звітної документації.

Стан виконання та ступінь готовності кваліфікаційних робіт ЗВО ОП «Клінічні дослідження» оцінити як задовільний, що відбувається відповідно до календарного плану виконання робіт.