Нагадування: Оприлюднено Проєкт та розпочато обговорення професійного стандарту “Фармацевт клінічний”!

Під керівництвом завідувачки кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НФаУ, професора Зупанець Катерини Олександрівни за участю співробітників кафедри професора Сахарової Т.С., доцента Безуглої Н.П., доцента Пропіснової В.В. на замовлення Галузевої Ради при ГО “Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України” розроблено Проєкт професійного стандарту «Фармацевт клінічний».

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

проєкту професійного стандарту «Фармацевт клінічний»

Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (далі – ООРММП України) повідомляє, що відповідно до п.п. 15, 16 Порядку розроблення, введення в дію та перегляду професійних стандартів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 № 373 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження професійних стандартів» (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2021 № 1063) та «Методики розроблення професійних стандартів», затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 22.01.2018 № 74 (зареєстровано Міністерством юстиції України 13.02.2018 за № 165/31617), робочою групою підготовлено проєкт  професійного стандарту: «Фармацевт клінічний», який підлягає публічному громадському обговоренню.

До обговорення Проєкту запрошуються керівники і працівники клінічних та аптечних закладів охорони здоров’я, науково-дослідних установ медичного профілю, контрактних дослідницьких організації, департаментів клінічних досліджень та фармаконагляду фармацевтичних підприємств, випускники спеціальності/освітньої програми “Клінічна фармація”.