19.05.2023 о 15.00 у Національному фармацевтичному університеті пройшов профорієнтаційний захід «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

На заході, організованому для вступників 2023 р., зі вступним словом і привітанням учасників виступили завідувачка кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, доктор фармацевтичних наук, професор Катерина ЗУПАНЕЦЬ та декан факультету медико-фармацевтичних технологій, доктор біологічних наук, професор Ольга НАБОКА.

Гарант освітньої програми «Клінічна фармація», доцент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат фармацевтичних наук, доцент Вікторія ПРОПІСНОВА презентувала аудиторії зміст освітньої програми, розповіла про основні переваги клінічних фармацевтів та можливості працевлаштування їх в багатьох сферах, включаючи лікарні, аптеки, лабораторії, дослідницькі організації тощо.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доктор фізико-математичних наук, професор Станіслав ПОГОРЄЛОВ розповів про умови вступу на освітню програму «Клінічна фармація» у НФаУ.

Також власним досвідом та враженнями від навчання у НФаУ з учасниками заходу поділилися здобувачі вищої освіти освітньої програми «Клінічна фармація» Єгор ЧУФИЦЬКИЙ (3 курс) та Анастасія СТРАШНЕНКО (5 курс). А випускниця освітньої програми «Клінічна фармація» 2010 року Вікторія СТАРОКОЖКО, яка зараз є клінічним спеціалістом Нідерландського агентства лікарських засобів, розповіла про свій власний шлях успіху у професії клінічного фармацевта та дала поради майбутнім студентам.

Інформацію про профорієнтаційний захід «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація», було розміщено на освітньому онлайн-порталі для фармацевтів «Клінічна фармація».

Загалом, у заході взяли участь 57 учасників.

профорієнтаційний захід «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація» профорієнтаційний захід «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація» профорієнтаційний захід «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація» профорієнтаційний захід «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація» профорієнтаційний захід «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація»