25 травня 2023 року о 12.20 кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційний захід для учнів ліцею № 1 м. Копичинці (Тернопільська область) у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходу асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат медичних наук Зімін Станіслав Михайлович прочитав лекцію «Залежності в житті людини: тютюн, наркотики, алкоголь, гаджети», презентував аудиторії освітню програму «Клінічна фармація» та надав контактну інформацію консультаційного центру НФаУ, посилання на анкету вступника для отримання оперативної інформації умов вступу до НФаУ у 2023 році.

До участі у заході долучилось 39 учнів.