Профорієнтаційний захід для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 56

3 травня 2023 року о 15.30  кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційний захід для учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 56 у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходу асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат медичних наук Зімін Станіслав Михайлович прочитав лекцію «Залежності в житті людини: тютюн, наркотики, алкоголь, гаджети», презентував аудиторії освітню програму «Клінічна фармація» та надав контактну інформацію консультаційного центру НФаУ, посилання на анкету вступника для отримання оперативної інформації умов вступу до НФаУ у 2023 році.  Відповідальна за профорієнтаційну роботу кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, асистент, кандидат фармацевтичних наук Вєтрова Катерина Вікторівна запросила учнів на День відкритих дверей «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація» (19.05.2023 о 15.00 у форматі Zoom-конференції).

До участі у заході долучилось 13 учасників.