Лекція майстер-клас для здобувачів освiти медичних та фармацевтичних фахових коледжів на тему “Фармакологічна корекція алергічних захворювань”

Лекція майстер-клас для здобувачів освiти медичних та фармацевтичних фахових коледжів на тему "Фармакологічна корекція алергічних захворювань"

27 квітня 2023 року кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела лекцію майстер-класу для здобувачів освiти медичних та фармацевтичних фахових коледжів на тему “Фармакологічна корекція алергічних захворювань” у форматі Zoom-конференції.

Доцент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат медичних наук Ткаченко Катерина Михайлівна розповіла здобувачам освіти про етіологію, патогенез, клінічні прояви, сучасні методи діагностики основних алергічних захворювань,  заходи з надання невідкладної допомоги при алергічних реакціях негайного типу, а також визначила підходи до медикаментозного лікування. У рамках заходу Катерина Михайлівна презентувала аудиторії освітню програму «Клінічна фармація», надала контактну інформацію консультаційного центру НФаУ, посилання на анкету вступника для отримання оперативної інформації умов вступу до НФаУ у 2023 році, а також запросила на День відкритих дверей «Future with НФаУ», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація» (19.05.2023 о 15.00 у форматі Zoom-конференції).

На зустрічі були присутні здобувачі освіти випускних курсів Хмельницького базового медичного фахового коледжу, Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу, викладачі профільних дисциплін коледжів. Загалом, у заході взяли участь близько 70 учасників. Лекція знайшла багато позитивних відгуків і слів вдячності від студентів та присутніх викладачів.