профорієнтаційний захід для школярів ЗОШ

22 грудня 2022 року о 15.00 кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційний захід для школярів ЗОШ у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходу асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат фармацевтичних наук Вєтрова Катерина Вiкторiвна розповіла учням про НФаУ та ОП «Клінічна фармація», запросила до участі у «PHARM CAMP НФаУ – 2022/2023» під час зимових канікул. Також аудиторія прослухала лекцію «Ліки, які змінили історію людства».

На заході були присутні 6 учнів гімназії №14 м. Новомосковська Дніпропетровської області та Дібрівської гімназії Миргородської міської ради Полтавської області.

профорієнтаційний захід для школярів ЗОШ профорієнтаційний захід для школярів ЗОШ профорієнтаційний захід для школярів ЗОШ