профорієнтаційна лекція у рамках PharmCamp-2022-23

27 грудня 2022 року кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційну лекцію у рамках PharmCamp-2022-23 у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходу асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації кандидат фармацевтичних наук Вєтрова Катерина Вiкторiвна презентувала аудиторії Національний фармацевтичний університет та освітні програми «Клінічна фармація» та «Клінічні дослідження», а також прочитала лекцію «Шкідливі наслідки самолікування гострих респіраторних вірусних інфекцій».

На заході були присутні учні ЗОШ № 84 м. Харкова та здобувачі освіти Житомирського базового фармацевтичного фахового коледжу та Національного фармацевтичного університету, загалом, 6 учасників.

профорієнтаційна лекція у рамках PharmCamp-2022-23 профорієнтаційна лекція у рамках PharmCamp-2022-23