профорієнтаційні лекції для школярів у рамках PharmCamp-2023

27 березня 2023 року о 10.00 та 12.00 кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційні лекції для школярів у рамках PharmCamp-2023 у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходів асистенти кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат медичних наук Зімін Станіслав Михайлович та кандидат фармацевтичних наук Вєтрова Катерина Вiкторiвна презентували аудиторії Національний фармацевтичний університет та освітню програму «Клінічна фармація». Також асистент Зімін С.М. прочитав участникам заходу лекцію «Залежності в житті людини: тютюн, наркотики, алкоголь, гаджети», а асистент Вєтрова К.В. представила лекцію «Шкідливі наслідки самолікування гострих респіраторних вірусних інфекцій».

На заходах були присутні учні ЗОШ № 84 м. Харкова, Харківського приватного ліцею «Лєствіца», навчально-виховного комплексу № 9 м. Хмельницького, спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 м. Хмельницького, Мацьковецької гімназії Хмельницької міської ради Хмельницької області та здобувачі освіти Київського медичного коледжу ім.П.І.Гаврося, загалом, 26 учасників.

профорієнтаційні лекції для школярів у рамках PharmCamp-2023