Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині» «Medicines for humans. Modern issues of pharmacotherapy and drug prescription»

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у VII Міжнародній науково-практичній конференції «Ліки – людині» (Посвідчення УкрІНТЕІ № 593 від 11 грудня 2023 року), яка відбудеться 21-22 березня 2024 року на базі кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету в м. Харків.

Напрями роботи конференції:

1. Сучасні проблеми фармакотерапії захворювань людини.
  2. Вивчення клінічної ефективності нових лікарських препаратів.
  3. Доклінічне вивчення біологічно активних речовин рослинного і синтетичного походження.
  4. Синтез, фармакологічна активність нових сполук синтетичного і рослинного походження.
  5. Розробка складу та технології лікарських засобів на основі субстанцій природного та синтетичного походження.
  6. Пошук та впровадження нових допоміжних речовин для розробки лікарських препаратів.
  7. Фармакоекономічний аналіз фармакотерапії різних захворювань.
  8. Аспекти викладання дисциплін у закладах вищої освіти.

Форми та правила участі у конференції

❖ Усна доповідь з публікацією.

❖ Усна доповідь без публікації.

❖ Публікація.

❖ Постерна доповідь

❖ Постерна доповідь з публікацією

Робочі мови конференції:

Українська, англійська.

Участь у конференції та розміщення тез у збірнику

безкоштовна!

Інформаційний лист Ліки людині 21-22.03.2024