Güvenilir takipçi antalya haber antalya böcek ilaçlama Php shell İndir instagram yabancı takipçi satın al duvar kağıdı antalya
  • Українська
  • English
  • IX науково-практичній конференції з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку»

2 листопада 2020 року на IX науково-практичній конференції з міжнародною участю «Професійний менеджмент у сучасних умовах розвитку ринку» від кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації виступив з доповіддю «Комплексна методологічна підтримка дослідників в ІІТ-клінічних випробування» здобувач вищої освіти 2 курсу спеціальності «Клінічні дослідження» Коваль С.А. (науковий керівник доктор фармацевтичних наук доцент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Зупанець К.О.)

Завантажити програму конференції:  Програма конференції_2020_Професійний менеджмент в сучасних умовах розвитку ринку

Дивитися доповідь на you tube: https://youtu.be/Aut8O6BXZDA

Сподобалася стаття? - Розкажіть про неї друзям в соц мережах!
    Share on Google+