Указом президента України професор Зупанець І.А. нагороджений Орденом “За заслуги” ІІ ступеня

ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА ЗУПАНЦЯ ІГОРЯ АЛЬБЕРТОВИЧА

Указом президента України професор Зупанець І.А. нагороджений Орденом "За заслуги" ІІ ступеня Указом Президента України № 396/2020 від 19.09.2020 р напередодні святкування Дня фармацевтичного працівника Орденом «За Заслуги» II ступеня за вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної галузі, сумлінну працю та високий професіоналізм був нагороджений професор кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету Зупанець Игор Альбертович.

Голова правління і власник компанії «Біонорика» професор Міхаель А. Попп сердечно привітав Ігоря Альбертовича. «I also would like to take the opportunity to cordially congratulate you on receiving the Order of Merit from President Selenski. This is truly a great honour, you can be very proud of. As proud as we are, to have the pleasure and honour to work with you».

Виконавчий директор німецької фармацевтичні компанії «Біонорика» доктор Уве Бауман приєднався до привітань. «I want to tell you that we in Bionorica Kiev and Neumarkt are very proud of our esteemed and highly respected partner and friend» сказал він.

Глава правління Південно-східного наукового центру НАН України і МОЗ України Академік НАН України професор Семиноженко Володимир Петрович висловив глибоку повагу і визнання наукового професіоналізму професора Зупанця І.А. як одного з видатних вчених теперішнього часу. «Бажаємо здоров’я, плідної творчої праці та нових вагомих здобутків в ім’я нашої держави».

Все минуле літо Ігор Альбертович присвятив щоденній роботі в якості Національного координатора клінічних випробувань Вітчизняного препарату для лікування коронавирусной інфекції. «И как здорово, что гипотеза ученого находит практическое подтверждение. Именно такие люди продвигают Отечественную Науку и Практику» – сказав професор Попов Сергій Борисович.

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ ІГОР АЛЬБЕРТОВИЧ!