22 квітня 2024 року відбувся профорієнтаційний захід для учнів 10 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу “Авторська школа Бойка” Харківської області у форматі Zoom-конференції.

22 квітня 2024 року кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційний захід для учнів 10 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу “Авторська школа Бойка” Харківської області у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходу гарант освітньої програми «Клінічна фармація», доцент кафедри, кандидат фармацевтичних наук Отрішко Інна Анатоліївна презентувала аудиторії освітню програму «Клінічна фармація», а також прочитала лекцію на тему «Ліки та їжа: ТОР-10 цікавих взаємодій».

У заході взяли участь 13 учасників.

22 квітня 2024 року відбувся профорієнтаційний захід для учнів 10 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу "Авторська школа Бойка" Харківської області у форматі Zoom-конференції. 22 квітня 2024 року відбувся профорієнтаційний захід для учнів 10 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу "Авторська школа Бойка" Харківської області у форматі Zoom-конференції.