19 квітня 2024 р. в режимі онлайн (формат ZOOM-конференції) було проведено засідання гуртка СНТ кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, яке відбулося в рамках роботи XXX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» (посвідчення УкрІНТЕІ № 601 від 11.12.2023 р.).

Здобувачі вищої освіти представили результати своєї наукової роботи. Всі доповідачі були відмічені грамотою за участь, а найбільш цікаві доповіді — дипломами.

Диплом І ступеню Doha Hammoud
Диплом ІІ ступеню Стельмах Вадим
Диплом ІІІ ступеню Кирилов Дмитро

19 квітня 2024 року відбулося засідання гуртка СНТ кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, в рамках роботи XXX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів» 19 квітня 2024 року відбулося засідання гуртка СНТ кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, в рамках роботи XXX Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів»