участь співробітників кафедри у Регіональній зустрічі Рад молодих вчених Харківської області

17.05.2023 асистенти кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Колодєзна Т.Ю. та Давішня Н.В. взяли участь у Регіональній зустрічі Рад молодих вчених Харківської області. На зустрічі було обговорено нагальні виклики проведення наукової роботи у часи військового стану, питання можливостей фінансування досліджень в сучасних умовах та безпековій ситуації, що склалась у м. Харкові та Харківській області, актуальність участі у стипендіальних та грантових програмах. Серед учасників зустрічі були присутні представники рад молодих вчених Харківщини, Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, а також Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації.