профорієнтаційний захід для школярів ЗОШ у форматі Zoom-конференції

24 листопада 2022 року о 15.00 кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційний захід для школярів ЗОШ у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходу асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат медичних наук Зімін Станіслав Михайлович прочитав лекцію «Залежності в житті людини: тютюн, наркотики, алкоголь, гаджети».

Також асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат фармацевтичних наук Вєтрова Катерина Вiкторiвна розповіла про НФаУ та ОП «Клінічна фармація».

На заході були присутні 8 учнів ЗОШ №56 м. Харкова.