12 грудня 2022р. проведено Науково-практичний семінар у форматі Zoom-конференції : «Належне оформлення мультимедійної презентації та доповіді з кваліфікаційної роботи на здобуття магістерського рівня вищої освіти» для здобувачів вищої освіти, викладачів, молодих науковців.

12 грудня 2022р. о 12.00  кафедрою клінічної фармакології та клінічної фармації було проведено науково-практичний семінар у форматі Zoom-конференції на тему: «Належне оформлення мультимедійної презентації та доповіді з кваліфікаційної роботи на здобуття магістерського рівня вищої освіти» для здобувачів вищої освіти, викладачів, молодих науковців (відповідальна: асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат фармацевтичних наук Наталія Давішня).

Мета семінару: запровадження уніфікованих науково-методичних підходів до підготовки мультимедійної презентації та доповіді з кваліфікаційної роботи здобувачів вищої освіти спеціальності 226 Фармація, промислова фармація.

Під час науково-практичного семінару були висвітлені наступні питання:

• основні визначення, поняття та термінологія, які використовуються під час підготовки мультимедійної презентації та доповіді;
  • нормативна база та чинні вимоги до підготовки мультимедійної презентації та доповіді у 2022-2023 н.р. на підставі положення «Про порядок підготовки та захисту кваліфікаційних робіт у Національному фармацевтичному університеті» А2.2-32-025 від 26.08.21.
  • порядок підготовки до захисту кваліфікаційної роботи;
  • структура та технічне оформлення тексту та графічного матеріалу презентації з кваліфікаційної роботи;

У науково-практичному семінарі взяли участь 30 здобувачів вищої освіти, молодих науковців та викладачів Національного фармацевтичного університету. Тема доповіді викликала високу зацікавленість аудиторії – майбутні магістри активно задавали питання та детально цікавилися підходами до виконання мультимедійної презентації та доповіді, правилами розміщення матеріалу.

ГІПЕРПОСИЛАННЯ на презентацію науково-практичного семінару: https://drive.google.com/file/d/1WAyjReLn_7lLjHjf9EGSIdSaztM-L7MA/view?usp=share_link

Науково-практичний семінар: «Належне оформлення мультимедійної презентації та доповіді з кваліфікаційної роботи на здобуття магістерського рівня вищої освіти» Науково-практичний семінар: «Належне оформлення мультимедійної презентації та доповіді з кваліфікаційної роботи на здобуття магістерського рівня вищої освіти» Науково-практичний семінар: «Належне оформлення мультимедійної презентації та доповіді з кваліфікаційної роботи на здобуття магістерського рівня вищої освіти»