Лекція майстер-клас для здобувачів вищої освіти Одеського національного університета ім. І.І. Мечнікова

В рамках Договору про співпрацю між Національним фармацевтичним університетом та Одеським національним університетом ім. І.І. Мечнікова 25.04.23  о 15.00 відбулась лекція майстер-клас для здобувачів вищої освіти спеціальності 226 Фармація, промислова фармація, ОП “Фармація” на тему “Клінічні дослідження лікарських засобів”.  Лектор: к. мед. наук., доцент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету Тарасенко Ольга Олександрівна.