День освітньої програми : бренд “Клінічна фармація”

День освітньої програми : бренд "Клінічна фармація"

12 листопада 2021 року на кафедрі клінічної фармакології та клінічної фармації проведено Event для студентів ОП «Клінічна фармація» День освітньої програми : бренд “Клінічна фармація”. На зустрiчi була присутня декан факультету медико-фармацевтичних технологiй Набока О.I. У рамках заходу студенти прослухали лекцiю доцента кафедри Попова О.С. “Що таке Клiнiчна Фармацiя?” та лекцiю завiдувачки кафедри Зупанець К.О.  стосовно кар’єрних перспектив та компетенцій клiнiчних фармацевтiв. Також студенти вiдвiдали лабораторію Клініко-діагностичного центру НФаУ, де побачили мікроскопічні зразки лікарських препаратів, та Клініко-діагностичний центр НФаУ, де випробували на собi діагностичний прилад біоемпіданс, що дозволяє оцінити абсолютні та відносні значення параметрів складу тіла.

День освітньої програми : бренд "Клінічна фармація" День освітньої програми : бренд "Клінічна фармація" День освітньої програми : бренд "Клінічна фармація"