Розпочалися заняття у студентів 1-го курсу освітньої програми «Клінічні дослідження»

30 листопада 2020 р. розпочалися заняття у студентів 1-го курсу освітньої програми «Клінічні дослідження», які розпочали навчання у 2020 році. Нажаль карантинні обмеження внесли свої корективи і лекції та заняття проходять онлайн. В той же час професорсько-викладацький склад кафедри робить все можливе, щоб організувати навчальний процес на найвищому рівні із залученням нових інформаційних технологій. Так, навчання студентів було розпочато на платформі Zoom з вступної ознайомчої лекції професора Добрової Вікторії Євгеніївни. У лекції було розкрито особливості організації навчального процесу за освітньою програмою «Клінічні дослідження» та можливості його реалізації в сучасних умовах пандемії COVID-19 на базі сучасних онлайн платформ. Доцент Безугла Наталія Петрівна прочитала лекцію «Роль клінічної фармакології в плануванні клінічних випробувань», яка визвала велике зацікавлення у слухачів і жваву дискусію. Подальші заняття будуть відбуватися згідно розкладу на базі інтернет платформи Zoom і Pharmel.