21-22 березня 2024 року в Національному фармацевтичному університеті відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині»

21-22 березня 2024 року під егідою кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації в Національному фармацевтичному університеті була проведена VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ліки – людині». З привітальним словом учасникам конференції виступили проректор з науково-педагогічної роботи д. фарм. наук, професор Владимирова Інна Миколаївна та завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації д. мед. наук, професор Кіреєв Ігор Володимирович. В роботі конференції взяли участь науковці та молоді вчені як Національного фармацевтичного університету, так і представники іноземних закладів освіти (Польщі, Узбекистану, Казахстану, Грузії, Молдови) та інших українських закладів вищої освіти (Київ, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, інші ЗВО Харкова). В перший день роботи конференції науковці представили результати своєї діяльності від експериментальних досліджень (Boltaev Mizrob Mavlonovich, Грицик А. Р., Kostashchuk T. Z., Богату С. І., Maslov O., Ільїна Т.В., Круподьорова Т.В.) до актуальних питань фармакотерапії різних захворювань (Кіреєв І.В., Ходош Е.М., Sawka Jarosław Mychajłowycz, Бабаджан В.Д., Потейко П.І., Voinovskiy Yuriy, Савохіна М.В., Толмачова К.С.) і перспектив вдосконалення організації навчання здобувачів вищої освіти освітньої програми Клінічна фармація (Жаботинська Н.В.). В другий день конференції молоді вчені різних іноземних та вітчизняних ЗВО мали можливість ознайомити наукову спільноту із результатами своїх наукових досліджень. Звертає на себе увагу широта наукових робіт молодих вчених: від дослідження лікувальних властивостей рослин і експериментального обґрунтування застосування нових хімічних субстанції до проблем антибіотикорезистентності, можливостей використання штучного інтелекту у фармації та першої домедичної допомоги при застосуванні хімічних засобів масового ураження. Усі доповіді викликали жвавий інтерес та дискусію учасників конференції.