13.04.2024 об 11.00 у Національному фармацевтичному університеті пройшов День відкритих дверей «Фармацевтична весна-2024», присвячений освітній програмі «Клінічна фармація» спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація».

Гарант освітньої програми «Клінічна фармація», доцент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат фармацевтичних наук, доцент Інна ОТРІШКО презентувала аудиторії зміст освітньої програми, розповіла про основні переваги клінічних фармацевтів та можливості їх працевлаштування в багатьох сферах.

Про умови вступу на освітню програму «Клінічна фармація» у НФаУ розповів відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат фармацевтичних наук, доцент Олег КРИСЬКІВ.

Також про свій власний шлях успіху у професії розповіла випускниця освітньої програми «Клінічна фармація» Валентина ПІДГАЙНА, яка зараз є клінічним фармацевтом КНП «Міська студентська лікарня» Харківської міської ради, а також асистентом кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НФаУ.

Загалом, у заході взяли участь 24 учасники.