Участь у роботі «круглого столу» взяли Ольга Набока, декан факультету медико-фармацевтичних технологій, д.біол.н., проф.; Інна Отрішко, гарант ОП «Клінічна фармація», к.фарм.н., доц.; члени проєктної групи: Ігор Кіреєв, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, д.мед.н., проф.; Наталія Безугла, доцент закладу вищої освіти кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, к.мед.н., доц.; Катерина Ткаченко, доцент закладу вищої освіти кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, к.мед.н., доц.; Катерина Вєтрова, доцент,  к.фарм.н., асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації; Тетяна Жулай, доцент,  к.мед.н., асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації; Ілля Подольський, професор закладу вищої освіти кафедри медичної хімії, д.фарм.н., проф.; Світлана Жадько, доцент закладу вищої освіти кафедри фармацевтичного менеджменту та маркетингу, к.фарм.н., доц.; Юлія Корж, доцент закладу вищої освіти кафедри соціальної фармації, к.фарм.н., доц.

Із числа зовнішніх стейкхолдерів – представників академічної спільноти – до участі в обговоренні проєкту ОП долучились: Микола Хайтович, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, д.мед.н., проф.; Олександр Нефьодов, завідувач кафедри фармакології та технології ліків Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, д.мед.н., проф.; Оксана Штрімайтіс, проректор з наукової роботи Рівненської медичної академії, к.фарм.н., викладач вищої категорії; Тамара Трегуб, доцент кафедри загальної і клінічної фармакології та фармакогнозії Одеського національного медичного університету, к.мед.н., доц.

До дискусії також доєдналися Ігор Лінський, директор ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України», завідувач відділу невідкладної психіатрії та наркології, д.мед.н., проф.; Ірина Кравченко, АТ «Фармак», фахівець відділу клінічних досліджень (випускниця ОП); Валентина Підгайна, КНП «Міська студентська лікарня» Харківської міської ради, фармацевт клінічний (випускниця ОП).

Активну участь в обговоренні взяли і представники академічної спільноти НФаУ: Сергій Штриголь, завідувач кафедри фармакології та фармакотерапії, д.мед.н., проф.; Людмила Деримедвідь, професор закладу вищої освіти кафедри фармакології та фармакотерапії, д.мед.н., проф.; Катерина Щокіна, професор закладу вищої освіти кафедри фармакології та фармакотерапії, д.фарм.н., проф.; Наталія Жаботинська, доцент закладу вищої освіти кафедри фармакології та фармакотерапії, к.мед.н., доц.; Ярослава Бутко, завідувач кафедри клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ, д.фарм.н., проф.; Оксана Міщенко, професор кафедри клінічної фармакології ІПКСФ НФаУ, д.фарм.н., проф.

Здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітньо-професійній програмі «Клінічна фармація», Єгор Чуфицький (член проєктної групи), Софія Сєдих (член проєктної групи) та Єва Король прийняли участь у роботі «круглого столу» та внесли корисні рекомендації щодо поліпшення даної ОП.

Слід зазначити, що стейкхолдери загалом позитивно оцінили освітньо-професійну програму, її актуальність та відповідність сучасним вимогам та потребам охорони здоров’я України; відмітили високий професійний рівень викладання освітніх компонент, різноманіття інтерактивних форм та методів навчання, надали слушні пропозиції щодо поліпшення програми.

Рекомендації обов’язково будуть розглянуті та обговорені проєктною групою, оцінена можливість їх внесення до освітньої програми «Клінічна фармація» з метою її вдосконалення.11 квітня 2024 р. на платформі Zoom відбулось засідання «круглого столу» з громадського обговорення проєкту освітньої програми «Клінічна фармація».