• Українська
 • Русский
 • English
 • ПРО РОЗМІЩЕННЯ НА САЙТІ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

  ШАНОВНІ ЗДОБУВАЧІ ВИЩОЇ ОСВІТИ!

  В період карантину необхідно виконувати завдання для самостійної роботи за темою вашого заняття.

  На сторiнцi кафедри на сайтi дистанцiйних технологiй навчання НФаУ (https://www.pharmel.kharkiv.edu ) в роздiлi “Матерiали для самостiйної роботи” розмiщені всі iндивiдуальні завдання для здобувачiв вищоi освіти з вiдповiдноi навчальноi дисциплiни.

  посилання
  http://pharmel.kharkiv.edu/moodle/course/index.php?categoryid=11

  та

  http://pharmel.kharkiv.edu/moodle/course/index.php?categoryid=250

  На сайті кафедри у вкладці навчальний процес у відповідної дисципліни Ви також можете знайти завдання для самостійної роботи на період карантину

  Виконання всіх завдань являється обов’язковим!

   

  Шановні гості сайту кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації!

  Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації є однією з основних клінічних кафедр Національного фармацевтичного університету. Під керівництвом фундатора клінічної фармації в Україні, доктора медичних наук, професора Ігоря Альбертовича Зупанця, кафедра стала флагманом інноваційного підходу в підготовці спеціаліства для фармації. Всі дисципліни, що викладаються на кафедрі, такі як «Клінічна фармація та фармацевтична опіка», «Основи клінічної медицини», «Клінічна фармакологія», «Основи біоетики та біобезпеки» та інші, мають прикладне значення для подальшої успішної професійної діяльності провізора, які з’єднують й узагальнюють отримані студентами попередні фармацевтичні, біологічні та медичні знання.

  Кафедра розташована за адресою вул. Пушкінська 27 (будівля НФаУ). На базі кафедри розташований Клініко-діагностичний центр і лабораторія для проведення клінічних досліджень;

  Для успішного опанування дисциплін всі студенти забезпечені методичними матеріалами, які представлені у відповідному розділу сайта (див. Навчально-методична література). В якості наглядного матеріалу співробітниками кафедри створено та демонструється ряд навчальних фільмів. Заняття, в яких вивчається фармацевтична опіка пацієнтів, проводяться в спеціально обладнаному навчально-тренінговому класі практичної підготовки кафедри, що імітує «перший стіл» аптеки. Для підготовки до занять на кафедрі можна користуватися комп’ютерним класом і вільною Wi-Fi зоною.

  Всі питання Ви можете задавати черговому викладачеві або черговому лаборанту нашої кафедри.

  Телефон 706-30-59, 706-30-72. E-mail: clinpharm@nuph.edu.ua

  Ми завжди раді поділитися нашими знаннями та досвідом.

  Чекаємо на Вас на наших лекціях і заняттях.

  Обов’язкова вимога: білий халат і змінне взуття / бахіли.

  З повагою, колектив кафедри Клінічної фармації. фармакології та клінічної 1