Засідання гуртку СНТ кафедри в рамках конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

08.12.21 відбулося Засідання гуртку СНТ кафедри Клінічної фармакології та клінічної фармації в рамках ІІ всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE»

Засідання було проведене в форматі онлайн за участю студентів СНТ та співробітників кафедри. Заслухані 9 доповідей з клініко-фармакологічних аспектів дослідження актуальних терапевтичних схем та сучасних проблем біоетики та біобезпеки. За таємним голосуванням журі були визначені переможці, що нагороджені почесними грамотами та цінними призами.