Відвідування кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації майбутніми абітурієнтами у рамках Дня знайомства з НФаУ

5 лютого 2022 року кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації прийняла участь у профорієнтаційному заході «День знайомство з НФаУ». У рамках заходу проведено знайомство з ОП «Клінічна фармація» та ОП «Клінічні дослідження». Завiдувачка кафедри професор Зупанець К.О. розповіла майбутнім студентам та їх батькам про ОП «Клінічна фармація», а саме: що таке клiнiчна фармацiя, хто такий клінічний фармацевт, його кар’єрні перспективи. Професор кафедри Доброва В.Є. доповіла учасникам заходу про магістерську ОП «Клінічні дослідження», а також місцях працевлаштування таких спеціалістів, як професіонал з клінічних досліджень. Також гостям була проведена екскурсія кафедрою клінічної фармакології та клінічної фармації, Клініко-діагностичним центром НФаУ та лабораторією Клініко-діагностичного центру НФаУ.