Відреставровано будівлю корпусу кафедри за адресою вул. Пушкінська, 27

За ініціативи керівництва Національного фармацевтичного університету і особисто ректора, доктора фармацевтичних наук, професора, заслуженого діяч науки і техніки України, кавалера Ордена княгині Ольги III ступеня Котвіцької Алли Анатоліївни впродовж літнього періоду було відреставровано фасад історичної будівлі корпусу, в якому зараз розташована кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації (адреса: вул. Пушкінська, 27).
Нагадаємо, що в цьому будинку, наприкінці XIX століття розміщувалася перша в Україні і Російській імперії клініка урології, заснована в 1887 році професором Подрєзовим Аполлінарієм.
Джерело: https://www.facebook.com/514934745346596/posts/1849713031868754/
Відреставровано будівлю корпусу кафедри за адресою вул. Пушкінська, 27 Відреставровано будівлю корпусу кафедри за адресою вул. Пушкінська, 27Відреставровано будівлю корпусу кафедри за адресою вул. Пушкінська, 27