Профорієнтаційний захід для школярів КЗО “Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю”

Профорієнтаційний захід для школярів КЗО "Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю"

2 лютого 2023 року о 10.00 кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційний захід для школярів КЗО “Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю” Дніпровської міської ради у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходу асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат медичних наук Тимченко Юрій Володимирович розповів учням про НФаУ та ОП «Клінічна фармація», а також прочитав лекцію «Критерії та мотиви вибору професії в умовах швидкоплинності часу».

На заході були присутні 22 учні.