профорієнтаційні заходи для школярів випускних класів КЗО "Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю"

2 березня 2023 року о 11.40 та о 12.30 кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційні заходи для школярів випускних класів КЗО “Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю” Дніпровської міської ради (м. Дніпро) у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходів асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації, кандидат медичних наук Тимченко Юрій Володимирович прочитав учням лекцію «Критерії та мотиви вибору професії в умовах швидкоплинності часу», а також розповів про НФаУ та ОП «Клінічна фармація».

Загалом, на 2 заходах були присутні 63 учні.