Лекція асистента кафедри Тимченко Юрія Володимировича у рамках події PHARM CAMP НФаУ- зима 2022

04.01.2022 кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації прийняла участь у роботі профорієнтаційного табору Національного фармацевтичного університету PHARM CAMP НФаУ- зима 2022 «Фармація – наука про ліки і не тільки під час зимових шкільних канікул (online, zoom-платформа).

04.01.2022 (11.00) лекцію на тему: «Знайти себе. Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється на мистецтво» прочитав кандидат медичних наук Тимченко Юрій Володимирович (кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації, @clinpharm_nuph). На лекції були присутні 17 учасників – учнів ЗОШ №№ 22, 56, 106, наукового ліцею «Обдарованість» м. Харкова.