Гостьова лекцiя для здобувачів освіти Уманського медичного коледжу

14 лютого 2023 року кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації провела профорієнтаційний захід (гостьову лекцiю) для здобувачів освіти Уманського медичного коледжу у форматі Zoom-конференції.

У рамках заходу Гарант освітньої програми «Клінічна фармація» доцент кафедри, кандидат фармацевтичних наук Пропіснова Вікторія Володимирівна та Гарант освітньої програми «Клінічні дослідження» доцент кафедри, кандидат фармацевтичних наук Отрішко Інна Анатоліївна презентували аудиторії відповідні освітні програми. Також в.о. завідувачки кафедри, професор, доктор фармацевтичних наук Сахарова Тетяна Семенiвна прочитала для учасників заходу лекцію майстер-клас «Сучасні вітанінно-мінеральні комплекси».

На зустрічі були присутні здобувачі освіти випускних курсів денної форми навчання відділень «Лікувальна справа» та «Сестринська справа», викладачі профільних дисциплін Уманського медичного коледжу та співробітники кафедри, члени робочих груп освітніх програм «Клінічна фармація» та «Клінічні дослідження».

Загалом, у заході взяли участь близько 60 учасників.