Тимченко Юрій Володимирович

Тимченко Юрій Володимирович

Тимченко Юрій Володимирович

асистент кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного  університету

Тимченко Юрій Володимирович Тимченко Юрій Володимирович

 

 

 

 

 

 

 

 

Народився  05 січня 1958 року, радгосп Жовтневий, Качирського району, Павлодарської області.

Освіта вища: у 1981 році закінчив Харківський  медичний  інститут за фахом лікувальна справа.

Науковий ступінь, вчене звання  кандидат медичних наук (Диплом ДК № 017542  від  12.02.2003 р.). Кандидатська дисертаційна робота по темі « Застосування краніоцеребральної гіпотермії у комплексному лікуванні ранніх гестозів(блювання) вагітних».

Загальний стаж роботи  35 років.  Стаж роботи в НФаУ 10 років.

Тимченко Юрій Володимирович закінчив у 1981 році лікувальний факультет Харківського медичного інституту. В 1982 році проходив інтернатуру на базі 3-го пологового будинку м.Харкова. З 1982 по 1990 рік на протязі восьми років працював лікарем акушером-гінекологом, районним гінекологом Зачепилівської ЦРЛ. В 1991 лікарем акушером-гінекологом Нововодолазької ЦРЛ. З 1991 по 1993 рік проходив клінічну ординатуру на кафедрі акушерства та гінекології лікувального факультету ХМІ. З 1993 до 2006 року працював старшим лаборантом, лікарем акушером-гінекологом кафедри акушерства і гінекології №1 Харківського медичного університету на базі 5-го пологового будинку м.Харкова. В  2003 році захистив дисертацію кандидата медичних наук за спеціальністю 14. 01. 01 – акушерство та гінекологія. З вересня 2006 року асистент кафедри клінічної фармакології з фармацевтичною опікою Національного фармацевтичного університету.

Тимченко Ю.В. є автором навчального посібника «Пропедевтика в педіатрії»,(2015). Відповідальний за дисципліни „Пропедевтика  педіатрії”,   „ Клінічна фармація в педіатрії”,  „ Клінічна фармація в акушерстві та гінекології”. Приймав участь і виступав  з доповіддю на міжнародних конфереціях: VII ”, Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю „Клінічна фармація в Україні (2007). Авторство 21 публікації  (статті – 8, патент на винахід – 1).  Впроваджує  в практичну діяльність клінічної бази НФаУ- ННМК «Університетська клініка» ХНМУ нові  клініко-фармацевтичні аспекти сучасних підходів до лікування анемій у вагітних та положень фармацевтичної опіки застосування лікарських препаратів у вагітних.