Відбулось засідання секції «Клінічна фармація»

11 квітня 2019 року на кафедрі клінічної фармакології та клінічної фармації в лекційній аудиторії №9 відбулось засідання секції «Клінічна фармація» у рамках ХХVІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення лікарських засобів».

Відбулось засідання секції «Клінічна фармація» Відбулось засідання секції «Клінічна фармація» Відбулось засідання секції «Клінічна фармація»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛДОДИХ ВЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

Відбулось засідання секції «Клінічна фармація»   Відбулось засідання секції «Клінічна фармація»

Відкриття засідання секції «Клінічна фармація» відбулося привітанням доктора медичних наук, професора Попова Сергія Борисовича, який побажав плідної праці в науковій роботі студентам та молодим вченим.

У роботі секції приймали участь викладачі та гуртківці студентського наукового товариства кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації. Головуючим на засіданні була професор Доброва Вікторія Євгенівна, секретарем – асистент Попов Олексій Сергійович.

Відбулось засідання секції «Клінічна фармація»  Відбулось засідання секції «Клінічна фармація»  Відбулось засідання секції «Клінічна фармація»

Під час засідання були заслухані доповіді студентів та молодих вчених, що викликали велику зацікавленість у аудиторії. Переможців визначала комісія з викладачів кафедри; для цього в опитувальному листі треба було виставити оцінку за п’ятибальною шкалою по наступним критеріям:

1. Актуальність теми, цікавість і повнота висвітлення теми в доповіді

2. Якість подачі матеріалу (структура доповіді, оформлення слайдів)

3. Володіння матеріалом, ерудиція доповідача за обраною темою

4. Діалог з аудиторією, уміння відповідати на питання

За результатами оцінки конкурсної комісії дипломами І-ІІІ ступенів були відзначені:

Ступінь диплому

ПІБ дипломанта

Курс, спеціальність

Тема роботи

І

Фаліна Маргарита Фармація,

3к 1гр ССО

Влияние комбинации витамина В6 и магния на заживление ран при экспериментальном сахарном диабете у крыс

ІІ

Комарова Анастасія Фармація,

6к 2-А гр

Процес температурного картування у клінічних випробуваннях нових лікарських засобів

ІІІ

Дегтярьова Ганна Фармація,

4к 10 гр

Фармаконадзор в рамках фармацевтической деятельности. Практические перспективы

Крім дипломів всі доповідачі були також нагороджені літературними виданнями кафедри.

Завантажити програму секційного засідання

Завантажити Інформаційне повідомлення