19.03.2021 в Zoom відбулося засідання СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА

19 березня 2021 відбулося засідання СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації в рамках секції «Клінічна фармація» ХХVIІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених та студентів «Актуальні питання створення нових лікарських засобів».

За результатами голосування конкурсного журі І місце зайняла Пурикіна Нона з докладом «Pharmacological grounding for the use of Ivermectin in the treatment of COVID-19».

Вітаємо всіх конкурсантів із першими кроками у науці!

Місце Title of Report
(назва доповіді)
Speaker

(Доповідач)

Position (посада) Supervisor

(науковий керівник)

1 Pharmacological grounding for the use of Ivermectin in the treatment of COVID-19 Пурикіна Нона Юріївна Фм19(3,10д)-01 Доктор фармацевтичних наук, професор Сахарова Т.С.
2 Клініко-фармакологічний аналіз застосування статинів  при лікуванні ІХС Демченко Анастасія Олекесандрівна 5 курс

КФс16(5,0д)-01

Кандидат медичних наук, доцент Безугла Н.П.
2 Клініко-фармакологічна оцінка раціональності застосування ліків в умовах стаціонару Луговий Сергій Юрієвич 5 курс

Фc16(5,0д)-05

Кандидат медичних наук, асистент

Зімін С.М.

3 Клініко-фармакологіч-ний аналіз застосування інгібіторів АПФ при лікуванні ХСН Шуст Ірина Анатоліївна 5 курс

КФс16(5,0д)-01

Кандидат медичних наук, доцент Безугла Н.П.

Програма секції