Національний фармацевтичний університет
UA RU UK

Кафедра клінічної фармакології
та клінічної фармації

Шановні гості сайту кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації!

 

Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації є однією з основних клінічних кафедр Національного фармацевтичного університету. Під керівництвом фундатора клінічної фармації в Україні, доктора медичних наук, професора Ігоря Альбертовича Зупанця, кафедра стала флагманом інноваційного підходу в підготовці спеціаліства для фармації. Всі дисципліни, що викладаються на кафедрі, такі як «Клінічна фармація та фармацевтична опіка», «Основи клінічної медицини», «Клінічна фармакологія», «Основи біоетики та біобезпеки» та інші, мають прикладне значення для подальшої успішної професійної діяльності провізора, які з'єднують й узагальнюють отримані студентами попередні фармацевтичні, біологічні та медичні знання. 

Кафедра розташована у двох клінічних корпусах:

1)    Основний - за адресою вул. Пушкінська 27 (будівля НФаУ). На базі кафедри розташований Клініко-діагностичний центр і лабораторія для проведення клінічних досліджень;

2)    Клінічна база - за адресою вул. Текстильна 4 (будівля Навчально-науковий медичного комплексу ХНМУ). Даний центр є лікувальним закладом з амбулаторією, стаціонаром, лабораторією, діагностичним відділенням та іншими підрозділами.

Для студентів НФаУ спеціальності «Фармація», що навчаються за освітньою програмою «Клінічна фармація» проводяться виїзні заняття в різні лікувальні установи м. Харкова, такі як пологовий будинок № 4, дитяча лікарня № 16, міська лікарня № 14 (офтальмологія), дитяча обласна інфекційна лікарня та інші. На лекціях проводять клінічні розбори неординарних медичних випадків, а на лабораторних заняттях студенти мають можливість безпосереднього спілкування з пацієнтами. 

Для успішного опанування дисциплін всі студенти забезпечені методичними матеріалами, які представлені у відповідному розділу сайта (див. Навчально-методична література). В якості наглядного матеріалу співробітниками кафедри створено та демонструється ряд навчальних фільмів. Заняття, в яких вивчається фармацевтична опіка пацієнтів, проводяться в спеціально обладнаному навчально-тренінговому класі практичної підготовки кафедри, що імітує «перший стіл» аптеки. Для підготовки до занять на кафедрі можна користуватися комп'ютерним класом і вільною Wi-Fi зоною.

Всі питання Ви можете задавати черговому викладачеві або черговому лаборанту нашої кафедри.

Телефон 706-30-59, 706-30-72. E-mail: clinpharm@nuph.edu.ua

Ми завжди раді поділитися нашими знаннями та досвідом.

Чекаємо на Вас на наших лекціях і заняттях.

Обов'язкова вимога: білий халат і змінне взуття / бахіли.

З повагою, колектив кафедри Клінічної фармакології та клінічної фармації.